APIE MUS

Jūsų buhalterinės apskaitos partneris

about-img
about-img

UAB „Konjūra“ komandą sudaro aukščiausios kvalifikacijos specialistai, turintys ilgalaikę darbo patirtį ir didelę dalykinę savo profesinės srities kompetenciją.

Profesionali komanda – tai didžiausias mūsų turtas, sėkmingo verslo garantas.

Mes rūpinamės, kad Jūsų apskaita būtų tvarkinga!

Kodėl mus verta rinktis?

  • Buhalterinė apskaita Kaune ir Palangoje, esant poreikiui dirbame nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje
  • Klientui pageidaujant, galimas Jūsų įgalioto asmens pajungimas prie programos, suteikiant galimybę ja naudotis bet kuriuo paros metu iš Jums patogios vietos, norint suvesti duomenis ar pasižiūrėti Jums aktualią informaciją.
  • Pasirašydami sutartį su mumis, sutaupysite darbo vietos sukūrimo, kompiuterizavimo, buhalterinės programos įsigijimo, buhalterio kvalifikacijos kėlimo, baldų įsigijimo, kanceliarinių prekių pirkimo ir kitas išlaidas. Galėsite pamiršti darbuotojų kaitos, pavadavimo ligos atveju ir atostogų metu problemas.
  • Buhalterinė apskaita nuo 50 €/ mėn. Mokėsite tik už konkretų, atliktą darbą. Kaina paskaičiuojama proporcingai užregistruotam operacijų skaičiui, priklausomai nuo įmonės dydžio ir atliekamų paslaugų.
Didžiuojamės savo nedideliais, tačiau reikšmingais pasiekimais – ABALT 2020 sertifikatas, žymintis, jog UAB „Konjūra“ užima „A“ klasės lyderio poziciją savo veiklos sektoriuje Baltijos regione, pažymintis, kad mūsų įmonė turi aukštą kredito reitingą Lietuvoje ir prisideda prie geresnės Lietuvos ekonominės ateities kūrimo.
Sertifikatas

Kodėl įmonės renkasi mus?

Rūpestingas požiūris į klientų buhalterinę apskaitą, mums leido užsitarnauti patikimą klientų ratą.

5760

valandų jau skyrėme savo klientams

1000

dokumentų apdorojame kasdien

100

laimingų klientų mumis pasitiki

3

specialistų dirba mūsų įmonėje

  • Kai kiekvienos įmonės buhalterinę apskaitą tvarkai kaip savo, klientai ateina patys. Džiaugiuosi, kad 80 proc mūsų įmonės naujų klientų pas mus ateina pagal esamų klientų rekomendacijas. Mes jau seniai įrodėme savo klientams, kad mumis galima pasitikėti, ir klientai mumis pasitiki. Tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.

    Juratė Pakeltytė-Varnienė

    Vadovė